• 🚴‍♀️🚴🚴‍♀️ Startuje Kętrzyński Rowerowy Maj 🚴‍♀️🚴🚴‍♀️
          W dniach 6-29 maja 2024 w Kampanii udział wezmą przedszkolaki z przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miejską #Kętrzyn i uczniowie z kętrzyńskich szkół podstawowych. W tym roku zapraszamy do akcji przedszkola niepubliczne z terenu Miasta Kętrzyn.
          Wiosenna kampania zachęca dzieci do wybierania aktywnego środka transportu (rower, hulajnoga, rolki lub deskorolka) podczas podróży do szkoły lub przedszkola.
          Stawiając na swoje bezpieczeństwo powinieneś pamiętać o tym, aby nałożyć kask – to się opłaca!
          Życzymy wytrwałości w aktywnym uczestnictwie w Kampanii 👏💪😊‼️

📢 STARTUJEMY Z REKRUTACJĄ DO SZKOŁY 🏫

SZANOWNI RODZICE,

Informujemy, że od 19.02.2024 r. rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2024/2025.

📍 Wnioski o przyjęcie dziecka do klas I będą udostępnione dnia 16.02.2024 r. na stronie szkoły w zakładce REKRUTACJA DO KL. I.

Wypełnione wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy dostarczyć do skrzynki podawczej znajdującej się w holu wejściowym do szkoły (zgodnie z harmonogramem rekrutacji) do dnia 22.03.2024 r. do godz. 15.00.

UCZYMY, ROZWIJAMY, WSPIERAMY!

ZOSTAŃ UCZNIEM TRÓJECZKI🙂. CZEKAMY NA CIEBIE!

💁‍♀️ Ogólnopolski projekt AKILIADA

W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci, nasza szkoła i oddziały przedszkolne dołączyły do ogólnopolskiego, innowacyjnego💡projektu - AKILIADA. To pierwszy taki w Polsce projekt łączący edukację z ruchem i zabawą.

W tym roku szkolnym zabierzemy dzieci w fascynującą podróż 🌍 edukacyjno-ruchową przez historyczne Igrzyska Olimpijskie do IO w Paryżu 2024!

Przygodzie towarzyszyć będzie zdobywanie informacji o różnych dyscyplinach sportowych, a także o kulturach, językach oraz tradycjach wcześniejszych państw-gospodarzy IO, które po drodze odwiedzimy. Wszystko to okraszone zostanie zdrową porcją 💡ruchu, gwarantującą dzieciom niezapomnianą zabawę! 😍

Dzięki gotowym propozycjom zabaw edukacyjno-ruchowych, nasi uczniowie będą mieli więcej okazji do aktywnej nauki w ciągu dnia.

Projekt objęty jest honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

#AKILIADA #edukacjawruchu #AKIL

@AkademiaKrokietaiLamy

@PolskiKomitetOlimpijski

LISTA_UCZNIÓW_PRZYJĘTYCH_DO_KLASY_I_A(1).pdf

ZMIANA ROZKŁADU DZWONKÓW LEKCYJNYCH

Z dniem 06.02.2023r. zmienił się w naszej szkole rozkład dzwonków.

Poniżej został zamieszczony nowy rozkład godzin lekcyjnych:

1.  8:00 – 8:45
          2.  8:50 – 9:35
          3.  9:45 – 10:30
          4. 10:40 – 11:25
          5. 11:35 – 12:20
          6. 12:35 – 13:20
          7. 13:35 – 14.20
          8. 14:25 – 15.10

Procedury bezpieczeństwa w szkole od 01.09.2020

Procedura-przebywania-ucznia-w-szkole-skonwertowany.pdf

Procedura-organizacji-zajec-w-przedszkolu.pdf