• 💁‍♂️ Projekt BohaterON 2023

Jak co roku nasza szkoła i oddziały przedszkolne przystąpiły do ogólnopolskiego projektu - BohaterON.

Projekt ma edukować dzieci i młodzież, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

💁‍♀️ Ogólnopolski projekt AKILIADA

W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci, nasza szkoła i oddziały przedszkolne dołączyły do ogólnopolskiego, innowacyjnego💡projektu- AKILIADA. To pierwszy taki w Polsce projekt łączący edukację z ruchem i zabawą.

W tym roku szkolnym zabierzemy dzieci w fascynującą podróż 🌍 edukacyjno-ruchową przez historyczne Igrzyska Olimpijskie do IO w Paryżu 2024!

Przygodzie towarzyszyć będzie zdobywanie informacji o różnych dyscyplinach sportowych, a także o kulturach, językach oraz tradycjach wcześniejszych państw-gospodarzy IO, które po drodze odwiedzimy. Wszystko to okraszone zostanie zdrową porcją 💡ruchu, gwarantującą dzieciom niezapomnianą zabawę! 😍

Dzięki gotowym propozycjom zabaw edukacyjno-ruchowych, nasi uczniowie będą mieli więcej okazji do aktywnej nauki w ciągu dnia.

Projekt objęty jest honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

#AKILIADA #edukacjawruchu #AKIL

@AkademiaKrokietaiLamy

@PolskiKomitetOlimpijski

AKADEMIA KROKIETA I LAMY

Projekt edukacyjny „Akademia Krokieta i Lamy” realizowany jest w Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie.

Uczniowie poprzez aktywność fizyczną podczas zajęć i w czasie przerw znakomicie uczą się, bawią się, a jednocześnie poznają ciekawe historie Krokieta i Lamy.

Zajęcia inspirują i pomagają zdobywać podstawowe umiejętności, które w przyszłości pomagają im spełniać marzenia.