•  SP3 MISTRZEM POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ
        • SP3 MISTRZEM POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

• 21.09.2023 21:57
        • 21 września 2023 r. na Stadionie Miejskim w Kętrzynie odbył się kolejny etap turnieju piłki nożnej chłopców z roczników 2009-2010, w ramach rozgrywek Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Po awansie naszej drużyny z pierwszego miejsca w mieście, nadszedł czas na etap powiatowy. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Oprócz naszej szkoły do Kętrzyna przyjechała również reprezentacja Korsz, Reszla oraz Kruszewca. Wyniki spotkań:

Korsze – Reszel: 1 : 4

Kruszewiec – Kętrzyn: 1 : 8

Reszel – Kętrzyn: 3 : 4

Korsze – Kruszewiec: 4 : 2

Kruszewiec – Reszel: 0 : 5

Kętrzyn – Korsze: 8 : 0

Tym samym nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w turnieju i awansowała do kolejnego, rejonowego etapu rozgrywek. Gratulujemy🥇👏👏👏 i trzymamy kciuki za kolejny sukcesy naszej drużyny!

Skład reprezentacji szkoły: Franciszek Król (8a) – kapitan, Mateusz Wróbel (8a), , Vadym Ismulin (8a), Bartosz Zawadzki-Rymsza (8a), Daniel Lech (7b), Fabian Strankowski (7b), Karol Świerszcz (7b), Michał Bodnar (6a), Damian Matus (6a).