• KOLEJNY SUKCES NASZYCH PIŁKARZY

• 10.04.2024 18:23
        • Dzisiaj, na hali sportowej „Olimpia” w Karolewie odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. W rozgrywkach wzięło udział 7 szkół: Korsze, Kruszewiec, Mołtajny, Radzieje, Boże, SP5 z Kętrzyna oraz my.

Nasza reprezentacja zdecydowanie wygrała swoje mecze w grupie, a w finale pokonała SP Korsze 3:0, tym samym zdobywając ogromny Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie. Najlepszym bramkarzem rozgrywek został nasz zawodnik - Mateusz Wróbel. Brawo Mati!!! Oprócz tego chłopcy otrzymali smycze, długopisy oraz ulotki z ofertą tamtejszej szkoły, a także futsalową piłkę, którą z pewnością wykorzystamy na zajęciach w naszej szkole.

A już w poniedziałek, 15 kwietnia, nasza reprezentacja chłopców jedzie do Białej Piskiej rozegrać finał wojewódzki futsalu. Spotka się tam 6 najlepszych drużyn z całego województwa, które powalczą o tytuł mistrza. Trzymajcie mocno kciuki!

Skład reprezentacji: Mateusz Wróbel (8a) – kapitan, Franciszek Król (8a), Bartosz Zawadzki-Rymsza (8a), Vadym Ismulin (8a), Daniel Lech (7b), Fabian Strankowski (7b), Karol Świerszcz (7b), Michał Bodnar (6a).