• 💁‍♂️MŁODSI PIŁKARZE NA 2 MIEJSCU W MIEŚCIE⚽⚽⚽

• Drugie miejsce zajęli dzisiaj chłopcy z klas 5-6 w eliminacjach miejskich rozgrywek futsalowych Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Nasi reprezentanci ulegli jedynie SP 4. Gratulujemy!

Skład reprezentacji: Michał Bodnar (6a) - kapitan, Kajetan Kowalewski (6b), Marcel Sulej (6a), Michał Milewski (6a) Leon Szoska (6b), Tomasz Radawiec (5a), Bartosz Mazurowski (5a), Igor Gembal (5a). Gratulacje!

• 💁‍♂️ MILA NIEPODLEGŁOŚCI 🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️

• Na kilka dni przed Świętem Niepodległości pan Maciej Duczek zorganizował dla uczniów klas 4-8 międzyklasowe zawody biegowe pod nazwą „Mila Niepodległości”, które miały upamiętniać bardzo ważną datę w historii Polski - 11 listopada.

Zawody odbywały się na terenie szkolnego orlika. Reprezentanci klas mieli do pokonania specjalnie przygotowaną trasę biegową. Uczniowie rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych, z podziałem również na płeć. W każdym wyścigu trzech najlepszych zawodników otrzymało pamiątkowe medale. Wyniki:

Klasy 4

Dziewczęta:

1 miejsce – Nadia Bednarczyk (4a)

2 miejsce – Martyna Lech (4a)

3 miejsce – Natalia Sobieska (4b)

Chłopcy:

1 miejsce – Szymon Woda (4b)

2 miejsce – Dominik Siemieniako (4a)

3 miejsce – Piotr Karpiński (4a)

Klasy 5

Dziewczęta:

1 miejsce – Anna Paszkiewicz (5b)

2 miejsce – Aleksandra Stefańska (5a)

3 miejsce – Pola Pniewska (5b)

Chłopcy:

1 miejsce – Michał Kras (5a)

2 miejsce – Szymon Piętka (5b)

3 miejsce – Filip Osiecki (5a)

Klasy 6

Dziewczęta:

1 miejsce – Alicja Paszkiewicz (6b)

2 miejsce – Laura Kaźmierczak (6b)

3 miejsce – Zuzanna Zielonka (6a)

Chłopcy:

1 miejsce – Michał Bodnar (6a)

2 miejsce – Damian Matus (6a)

3 miejsce – Leon Szoska (6b)

Klasy 7

Dziewczęta:

1 miejsce – Klara Billaud (7a)

2 miejsce – Weronika Billaud (7a)

3 miejsce – Karolina Gronkiewicz (7b)

Chłopcy:

1 miejsce – Daniel Lech (7b)

2 miejsce – Piotr Zdanowicz (7b)

3 miejsce – Hubert Kiziewicz (7a)

1 miejsce – Daria Cabaj

2 miejsce – Diana Kostyk

3 miejsce – Maja Pigocka

1 miejsce – Mateusz Wróbel

2 miejsce – Szymon Skiepko

3 miejsce – Bartosz Zawadzki-Rymsza Gratulujemy!

• MAJA ROGUSZKA I PIOTR ZDANOWICZ JADĄ DO WARSZAWY NA FINAŁ OGÓLNOPOLSKI!!!

• Niesamowity sukces osiągnęli uczniowie naszej szkoły, którzy 4 listopada udali się grupą 11-osobową do Olsztyna na finał wojewódzki konkursu wiedzy o Polskiej piłce nożnej „Poznaj Polskę na sportowo” organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. Dwoje z nich: Maja Roguszka (kl. 7a) oraz Piotr Zdanowicz (kl. 7b) wygrali konkurs w swoich kategoriach i tym samym awansowali do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się 15 listopada w Warszawie. Dodatkową nagrodą dla nich są podwójne wejściówki na mecz reprezentacji Polski na Łotwie. 15 listopada będziemy bardzo mocno trzymać kciuki za naszych reprezentantów! Powodzenia!

Do konkursu przygotowywał uczniów p. Maciej Duczek.

• 💁‍♂️NASI PIŁKARZE NA PODIUM PÓŁFINAŁÓW WOJEWÓDZKICH⚽⚽⚽

• Dnia 31 października na orliku w Jezioranach odbył się półfinał wojewódzki rozgrywek piłki nożnej chłopców z roczników 2009-2010, w ramach Igrzysk Młodzieży Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Nasi reprezentanci zajęli w nim 3 miejsce, a do awansu do finału wojewódzkiego zabrakło naprawdę niewiele. O awansie zadecydował bilans bramkowy, w którym naszej drużynie zabrakło tylko jednej bramki. Pomimo to trzecie miejsce w półfinale wojewódzkim uznajemy za duży sukces i serdecznie gratulujemy chłopcom! Kolejnych sukcesów życzymy im w rozgrywkach futsalu, które rozpoczną się już niedługo.

Wyniki spotkań:

Ketrzyn - Jeziorany 2:4

Reszel - Dywity 1:4

Jeziorany - Reszel 4:1

Ketrzyn-Dywity 2:1

Jeziorany-Dywity 2:1

Ketrzyn - Reszel 1:2

Skład reprezentacji: Franciszek Król (8a) – kapitan, Mateusz Wróbel (8a), Vadym Ismulin (8a), Bartosz Zawadzki-Rymsza (8a), Daniel Lech (7b), Fabian Strankowski (7b), Karol Świerszcz (7b), Michał Bodnar (6a), Damian Matus (6a), Marcel Sulej (6a).